Connect with us

Dom i Wnętrze

Jak zaprojektować kuchnię w bloku?

Małe, ale własne. Posiadanie własnego, nawet małego mieszkania na osiedlu może sprawić nieskrywaną radość. Podejdźmy w odpowiedni sposób do aranżacji całej, dostępnej powierzchni. Jak zaprojektować kuchnię w małym mieszkaniu? Oto kilka cennych podpowiedzi.

Maksymalnie wykorzystana przestrzeń

Kuchnia, nawet w takim małym mieszkaniu, może stać się niezwykle klimatycznym miejscem, gdzie każdego dnia będziemy przygotować wykwintne potrawy. Jeżeli zastanawiamy się jak zaprojektować kuchnię w takim miejscu, to musimy wiedzieć, że odpowiedź jest bardzo prosta – z maksymalnym wykorzystaniem dostępnej powierzchni. Nie pozwalajmy sobie na coś takiego jak puste kąty, czy też niewykorzystana przestrzeń pomiędzy szafkami. Pamiętajmy o umożliwieniu swobodnej komunikacji w taki sposób, aby każdy centymetr dostępnej powierzchni został w prawidłowy sposób, dobrze wykorzystany na (tylko!!) potrzebne rzeczy.

Jak zaprojektować kuchnię z jadalnią?

Skoro mamy do wyboru małą kuchnię, to na pewno nie starczy tam miejsca na stolik i na zorganizowanie czegoś na kształt jadalni. Błąd! Wszystko da się zorganizować, o ile zadbamy o wykorzystanie odpowiednich rozwiązań. Zamiast tradycyjnego stolika, postawmy na blat, który przykręcany jest do ściany. W dowolnym momencie będzie można go wykorzystać, dostawiając do niego składane krzesła. W ten oto sposób, za pomocą krótkich, szybkich ruchów, będzie można w małej kuchni stworzyć coś na kształt jadalni. Mała kuchnia pozwala na wykorzystanie wielu możliwości. 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Doświadczony adwokat – czy okaże się pomocny w sprawie rozwodowej?

 

Decydując się na złożenie papierów rozwodowych warto odpowiednio przygotować się do samej rozprawy oraz tego, jak może ona wyglądać. W zależności od stopnia skomplikowania sprawy może okazać się, że pomocny może być adwokat. Specjaliści od spraw rodzinnych zaproponują nam swoją pomoc, doświadczenie i wiedzę na sali sądowej. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Okna balkonowe przesuwne i inne do domu

Nie łatwo jest wybrać okna balkonowe przesuwne i inne do domu. W szczególności, jeżeli spojrzymy na ofertę, jaka jest dostępna na rynku. Co należy wziąć pod uwagę, jeżeli będziemy oglądać stolarkę okienną? Jakie rodzaje okien w obecnych czasach dostępne są na rynku? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak pielęgnować palmę konopną?

 

Trachycarpus fortunei, czyli palma konopna to niewątpliwie piękna ozdoba każdego domu. Palmy przywodzą na myśl wspomnienie lata i ciepłych wakacji.
(więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….