Connect with us

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – poznaj przeciwwskazania

Depilacja laserowa - poznaj przeciwwskazania

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów, z jakimi mamy obecnie do czynienia. Jego znakiem rozpoznawczym jest dokładność i trwałość efektu. Wiele osób decyduje się jednak na jego wykonanie również dlatego, że pozwala na usunięcie włosków także z tych miejsc, w których skóra jest szczególnie wrażliwa. Warto jednak pamiętać, że choć jest to zabieg bardzo atrakcyjny, nie każdy może pozwolić sobie na jego wykonanie.

Depilacja laserowa w gabinecie Medilaser zawsze jest poprzedzona spotkaniem informacyjnym, w czasie którego przeprowadza się wywiad z pacjentem. Jego celem jest właśnie ustalenie, czy do zabiegu może w ogóle dojść. Wśród tych przeciwwskazań, z którymi najczęściej mamy do czynienia, znajdują się leki oraz zioła światłouczulające. Oczywiście, ich stosowanie wcale nie przekreśla szansy na pozbycie się nadmiernego owłosienia, o zabiegu można jednak pomyśleć dopiero po zakończeniu terapii. Podczas depilacji linii bikini przeciwwskazaniem może być też miesiączka. Nie utrudnia ona pracy osobie wykonującej zabieg, jej bolesność może jednak pogorszać samopoczucie samej klientki.

 

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Laserowe usuwanie owłosienia – dla kogo depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg dla każdego, kto chce pozbyć się niechcianych włosków. Poznaj wskazania do laserowego usuwania owłosienia.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak zwiększyć szanse powodzenia depilacji ud?

Jak zwiększyć szanse powodzenia depilacji ud?

Dzięki postępowi naukowemu, dziś możliwe jest pozbywanie się nadmiernego owłosienia ze wszystkich części ciała. Dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być więc to, że depilacja ud Wrocław nie jest wcale trudniejsza do przeprowadzenia niż depilowanie nóg i okolicy dolnej wargi. Warto jednak pamiętać o tym, że czym innym jest możliwość poddania się zabiegowi, a czym innym jego rzeczywista skuteczność. Ta w dużej mierze uzależniona jest od nas samych, a konkretnie – od tego, na ile poważnie podchodzimy do zaleceń pozabiegowych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – zapomnij o maszynkach i golarkach!  

Depilacja laserowa potrafi sprawić, że zapomni się o tradycyjnych metodach depilacji. Już nigdy szukania nowych, lepszych maszynek i hipoalergicznych pianek na swoją podrażnioną skórę! Dzięki depilacji laserowej włosy już nigdy nie wyrosną z powierzchni skóry co oznacza, że do końca życia będzie idealnie gładka. (więcej…)

Continue Reading

Trending

https://www.gama-sklep.com.pl/a/297-jaki-kolor-mebli-kuchennych-jest-praktyczny Komoda łazienkowa Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO