Connect with us

CIEKAWE

Fotobudka na osiemnastkę

Co na niezapomnianą osiemnastkę? Każdy jubilat zadaje sobie to pytanie przed organizacją imprezy. Co zrobić, żeby goście bawili się wyjątkowo i mieli pamiątkę na resztę życia? Fotobudka to świetne rozwiązanie na każdą urodzinową imprezę, która wzbogacona o tą niezwykłą atrakcję przejdzie do historii najlepszych osiemnastek!

Idealna impreza osiemnastkowa

Atrakcji na osiemnaste urodzinowy jest tyle, co osób, które je organizują. Tort, zespół na żywo, bar z profesjonalnymi barmanami… Pomysły można mnożyć i mnożyć. Jednak tyko jedna atrakcja sprawi, że goście będą się bawić jak nigdy wcześniej, a przy okazji po urodzinach wspomnienia dostaną niemal do ręki. Ta idealna atrakcja to fotobudka na osiemnastkę. Dzięki możliwości robienia zdjęć na imprezie w dedykowanej fotobudce, goście bawią się cały czas i dostają wydrukowane zdjęcia od razu dla siebie. Fotobudkę wynajmuje się na godziny, a przy jej obsłudze mamy animatora, który cały czas pilnuje pracy fotobudki i pomaga naszym gościom bawić się jeszcze lepiej.

Gadżety i śmieszne miny

Co potrzeba, aby zdjęcie w fotobudce było jeszcze zabawniejsze? Cała zabawa fotografowania polega na dobraniu najśmieszniejszych gadżetów – wąsy, peruki, maski, okulary, a także tabliczki i różki. Jest w czym wybierać. Śmieszne akcesoria pobudzają wyobraźnie i pozwalają puścić wodze fantazji i zanurzyć się w świetnej zabawie. W efekcie otrzymujemy przezabawne zdjęcia, które można wziąć ze sobą i nosić w portfelu, powiesić na lodówce lub przyczepić do lustra, aby przypominać się najfajniejsze chwile imprezy.

Fotobudka to też pomysł na prezent dla gości

Dzięki fotobudce mamy także możliwość wręczenia spersonalizowanego prezentu każdemu uczestnikowi imprezy.Wysokiej jakości zdjęcia są drukowane na oryginalnych szablonach, na których można dodać imię jubilata, datę urodzin lub napis, który dodatkowo skojarzy się z wyjątkową osiemnastką. Istnieje też możliwość zaprojektowania i wydrukowania pamiątkowej księgi, w której znajdą się urodzinowe życzenia od gości oraz szalone zdjęcia. Taka pamiątka to super pomysł, na udokumentowanie swojej osiemnastki i zapamiętanie jej na resztę życia. W końcu taką imprezę ma się jeden raz w całym życiu… Warto ją spędzić i zaplanować tak, aby każdy szczegół był fantastyczny i niezapomniany dla każdego gościa, uczestnika oraz samego jubilata. No i nie zapominajmy, że osiemnastka to wejście w dorosłe życie – niezapomniana impreza pozwoli nam spędzić świetne chwile z najlepszymi przyjaciółmi i przeżywać je bez końca na wydrukowanych zdjęciach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Smove.

CIEKAWE

Strony internetowe wykonane perfekcyjnie

Strony internetowe wykonane perfekcyjnie

Internet to obecnie ogromna siła. Jego rola jest naprawdę bardzo duża. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na posiadanie strony firmowej. Tworzenie stron internetowych nie jest jednak rzeczą prostą. Dlatego warto powierzyć to zadanie fachowcom. Obecnie znalezienie firmy świadczącej usługi w tym zakresie naprawdę nie jest trudne. Godna polecenia jest agencja Media Essence, która bez wątpienia wyróżnia się na rynku tego rodzaju usług. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Szczyrk i okolice

Szczyrk to piękne miasto w Beskidzie Śląskim. Jest to również idealna baza wypadowa, by zwiedzić okoliczne miejscowości i góry, które rozciągają się w pobliżu. Noclegi Szczyrk to idealny punkt, z którego można wyruszać na codzienne wyprawy. Co warto zobaczyć w Szczyrku i okolicach?
(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Wino bezalkoholowe – Różowe

Wina bezalkoholowe w samym założeniu powinny różnić się od win alkoholowych jedynie przedrostkiem „bez”, lecz jak dobrze wiemy, alkohol w winie jest fundamentem zachowania odpowiedniej struktury, więc wszystko zależy od technik, które zastosuje producent wina, które mamy zamiar zakupić. Warto w takim razie patrzeć na doświadczenie producenta.
(więcej…)

Continue Reading

Trending