Connect with us

CIEKAWE

Fotobudka na osiemnastkę

Co na niezapomnianą osiemnastkę? Każdy jubilat zadaje sobie to pytanie przed organizacją imprezy. Co zrobić, żeby goście bawili się wyjątkowo i mieli pamiątkę na resztę życia? Fotobudka to świetne rozwiązanie na każdą urodzinową imprezę, która wzbogacona o tą niezwykłą atrakcję przejdzie do historii najlepszych osiemnastek!

Idealna impreza osiemnastkowa

Atrakcji na osiemnaste urodzinowy jest tyle, co osób, które je organizują. Tort, zespół na żywo, bar z profesjonalnymi barmanami… Pomysły można mnożyć i mnożyć. Jednak tyko jedna atrakcja sprawi, że goście będą się bawić jak nigdy wcześniej, a przy okazji po urodzinach wspomnienia dostaną niemal do ręki. Ta idealna atrakcja to fotobudka na osiemnastkę. Dzięki możliwości robienia zdjęć na imprezie w dedykowanej fotobudce, goście bawią się cały czas i dostają wydrukowane zdjęcia od razu dla siebie. Fotobudkę wynajmuje się na godziny, a przy jej obsłudze mamy animatora, który cały czas pilnuje pracy fotobudki i pomaga naszym gościom bawić się jeszcze lepiej.

Gadżety i śmieszne miny

Co potrzeba, aby zdjęcie w fotobudce było jeszcze zabawniejsze? Cała zabawa fotografowania polega na dobraniu najśmieszniejszych gadżetów – wąsy, peruki, maski, okulary, a także tabliczki i różki. Jest w czym wybierać. Śmieszne akcesoria pobudzają wyobraźnie i pozwalają puścić wodze fantazji i zanurzyć się w świetnej zabawie. W efekcie otrzymujemy przezabawne zdjęcia, które można wziąć ze sobą i nosić w portfelu, powiesić na lodówce lub przyczepić do lustra, aby przypominać się najfajniejsze chwile imprezy.

Fotobudka to też pomysł na prezent dla gości

Dzięki fotobudce mamy także możliwość wręczenia spersonalizowanego prezentu każdemu uczestnikowi imprezy.Wysokiej jakości zdjęcia są drukowane na oryginalnych szablonach, na których można dodać imię jubilata, datę urodzin lub napis, który dodatkowo skojarzy się z wyjątkową osiemnastką. Istnieje też możliwość zaprojektowania i wydrukowania pamiątkowej księgi, w której znajdą się urodzinowe życzenia od gości oraz szalone zdjęcia. Taka pamiątka to super pomysł, na udokumentowanie swojej osiemnastki i zapamiętanie jej na resztę życia. W końcu taką imprezę ma się jeden raz w całym życiu… Warto ją spędzić i zaplanować tak, aby każdy szczegół był fantastyczny i niezapomniany dla każdego gościa, uczestnika oraz samego jubilata. No i nie zapominajmy, że osiemnastka to wejście w dorosłe życie – niezapomniana impreza pozwoli nam spędzić świetne chwile z najlepszymi przyjaciółmi i przeżywać je bez końca na wydrukowanych zdjęciach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Smove.

CIEKAWE

Praktyczne akcesoria narciarskie które mogą przydać się na stoku

Sporty zimowe cieszą się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też na rynku znaleźć można wiele rzetelnych firm, które oferują wysokiej jakości akcesoria narciarskie. Dzięki kilku naszym cennym wskazówkom i poradom dowiedzą się Państwo na które akcesoria warto postawić i na co zwrócić uwagę.
(więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jazda konna dla początkujących

Jazdy na koniu należy się nauczyć. Jej opanowanie wcale nie jest łatwe. Nie sztuką jest jeździć na koniu. Sztuką jest nawiązanie nici porozumienia ze zwierzęciem w taki sposób, aby to zechciało nas słuchać. (więcej…)

Continue Reading

CIEKAWE

Jak podejść do kwestii rozwodu?

Spraw rozwodowych w Polsce jest coraz więcej – wynika to nie tylko z danych podawanych przez Główny Urząd Statystyczny, ale też przez samych prawników. Rozwody dotykają par zarówno z dłuższym stażem małżeńskim, jak i tych, które w związkach formalnych pozostają od kilku lat. Czy obecność adwokata podczas rozwodu jest konieczna? Jak znaleźć dobrego adwokata? (więcej…)

Continue Reading

Trending