Connect with us

Dom i Wnętrze

Ogród zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami

Dzisiaj ogród to nie tylko miejsce, gdzie możemy zachwycać się wypielęgnowanymi rabatami i kwitnącymi kwiatami. Ogrody spełniają obecnie więcej ról. Przede wszystkim jest to przestrzeń, gdzie możemy się relaksować, spożywać posiłki, uprawiać sport. Wiosna i lato to idealny czas, aby krytycznie spojrzeć na przydomową przestrzeń wypoczynkową i zastanowić się, jakie elementy warto  w niej wykorzystać. Wiele inspiracji podsuwają sami producenci mebli!

Ogród pięknie zaaranżowany

Czego potrzeba do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie? Okazuje się, że wystarczą… piękne meble ogrodowe, dopasowane do naszych potrzeb. Te najlepiej wybierać w ofercie topowych producentów. Zaproponują nam oni piękne kolekcje zaprojektowane przez doświadczonych projektantów. Co jednak znacznie ważniejsze: meble takie tworzone są z materiałów o wysokiej odporności na zmienne warunki pogodowe. W praktyce oznacza to, że nie są podatne na działanie wilgoci, wnikanie kurzu, działanie silnego promieniowania słonecznego. Zastosowanie materiałów takich jak technorattan czy aluminium pozwoliło też na znaczne zmniejszenie wagi mebla.

Postaw na piękny design i stwórz stylowe miejsce wypoczynku

Coraz więcej osób zwraca uwagi na trendy, również w ogrodzie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się minimalistyczne meble ogrodowe. Trend ten doskonale znany jest z wnętrz naszych domów: stonowane kolory, proste, geometryczne linie. Minimalistyczne meble ogrodowe pięknie wyglądać będą w otoczeniu zieleni i kwiatów i stworzą idealne miejsce do wypoczynku. Chcąc nadać takim meblom nieco charakteru możemy wykorzystać kontrastowe poduszki, pledy. Warto również pomyśleć o odpowiedniej ochronie przed słońcem – cień zapewni nam parasol ogrodowy z licznymi punktami regulacji.

Dom i Wnętrze

Luksusowy ogród – Twoja własna ostoja

Ogrody otaczające nowo powstałe domy są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wśród starannie dobranych elementów próżno szukać niefunkcjonalnych dodatków czy niewygodnych mebli. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu każda wizyta w ogrodzie może stać się kojącym doznaniem, które pozwoli Ci odprężyć się i znaleźć równowagę. Jakich mebli i dodatków nie może zabraknąć w urządzonym ze smakiem, ekskluzywnym ogrodzie? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź inspiracje na patio ogrodowe

Jak odpocząć we własnym domu? Relaks, niekoniecznie związany z dalekimi podróżami, możemy podarować sobie każdego dnia. Nasz dom powinien być miejscem, który kojarzy nam się z bezpieczeństwem i odprężeniem. Najlepszym miejscem na relaks blisko domu jest własny ogród lub taras. Jak zaaranżować taką przestrzeń?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Lampy muszą być

Lampy muszą być

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj dom bez oświetlenia. Światło sprawia, że możemy bez ograniczeń funkcjonować również wówczas, gdy nastanie zmrok. Obecnie lampy to jednak nie tylko funkcja praktyczna. Są bowiem tak ładne, że sprawdzają się też w charakterze ozdób. Dlatego dobrze jest wybrać lampę, która będzie współgrała z pomieszczeniem, w którym ma się znaleźć. Na szczęście producenci zapewniają swoim klientom naprawdę szeroki wybór. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Trending