Connect with us

Dom i Wnętrze

Patelnia i garnek – nieodłączny duet w kuchni

Chcąc stale podnosić swoje umiejętności podczas gotowania warto zadbać nie tylko o odpowiednie produkty, ale przede wszystkim o dobrej jakości garnki i patelnie. Nowoczesne rozwiązania zaproponują nam topowi producenci – jakie produkty znajdziemy w ich ofercie i które z nich faktycznie sprawdzą się w naszych domach?

Patelnie dopasowane do potrzeb

O potrawach smażonych mówi się, że są wysokokaloryczne oraz niezdrowe. Liczni szefowie kuchni udowadniają jednak, że poprzez dobór odpowiednich produktów czy czas smażenia jakość żywności może być bardzo wysoka. Istotnym elementem w procesie smażenia są oczywiście patelnie – dobrej jakości patelnia pozwoli nam wydobyć pełnię smaku z przygotowywanych potraw i sprawić, że każde danie nabierze wyjątkowej oprawy. Patelnia proponowana przez topowe marki to przede wszystkim zastosowanie nowoczesnych technologii – patelnie pokryte są powłokami ceramicznymi, których zadaniem jest umożliwienie smażenia na niewielkiej ilości tłuszczu. Dodatkowo powłoki takie znacząco minimalizują ryzyko przypalania potraw. Patelnie wyposażone są w wygodne rączki, często o antypoślizgowych powierzchniach. Dzięki takiemu rozwiązaniu patelnia będzie znacznie wygodniejsza w codziennym użytkowaniu. Każdą patelnię zaopatrzyć można również w wysokiej klasy pokrywkę ze szkła hartowanego.

Wybieramy odpowiednie garnki

Szukając kompletu garnków przede wszystkim pomyślmy o tym, jaki są nasze potrzeby, dla ilu osób gotujemy. Wśród kompletów znajdziemy takie, które składają się z kilku lub kilkunastu elementów. Garnki tworzone są dzisiaj ze stali nierdzewnej 18/10, która zabezpieczona jest przed działaniem wysokich temperatur, rdzą., odkształceniami. W dnach garnków umieszczane są dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Doświadczony adwokat – czy okaże się pomocny w sprawie rozwodowej?

 

Decydując się na złożenie papierów rozwodowych warto odpowiednio przygotować się do samej rozprawy oraz tego, jak może ona wyglądać. W zależności od stopnia skomplikowania sprawy może okazać się, że pomocny może być adwokat. Specjaliści od spraw rodzinnych zaproponują nam swoją pomoc, doświadczenie i wiedzę na sali sądowej. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Okna balkonowe przesuwne i inne do domu

Nie łatwo jest wybrać okna balkonowe przesuwne i inne do domu. W szczególności, jeżeli spojrzymy na ofertę, jaka jest dostępna na rynku. Co należy wziąć pod uwagę, jeżeli będziemy oglądać stolarkę okienną? Jakie rodzaje okien w obecnych czasach dostępne są na rynku? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak zaprojektować kuchnię w bloku?

Małe, ale własne. Posiadanie własnego, nawet małego mieszkania na osiedlu może sprawić nieskrywaną radość. Podejdźmy w odpowiedni sposób do aranżacji całej, dostępnej powierzchni. Jak zaprojektować kuchnię w małym mieszkaniu? Oto kilka cennych podpowiedzi. (więcej…)

Continue Reading

Trending

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….