Connect with us

Dom i Wnętrze

Patelnia i garnek – nieodłączny duet w kuchni

Chcąc stale podnosić swoje umiejętności podczas gotowania warto zadbać nie tylko o odpowiednie produkty, ale przede wszystkim o dobrej jakości garnki i patelnie. Nowoczesne rozwiązania zaproponują nam topowi producenci – jakie produkty znajdziemy w ich ofercie i które z nich faktycznie sprawdzą się w naszych domach?

Patelnie dopasowane do potrzeb

O potrawach smażonych mówi się, że są wysokokaloryczne oraz niezdrowe. Liczni szefowie kuchni udowadniają jednak, że poprzez dobór odpowiednich produktów czy czas smażenia jakość żywności może być bardzo wysoka. Istotnym elementem w procesie smażenia są oczywiście patelnie – dobrej jakości patelnia pozwoli nam wydobyć pełnię smaku z przygotowywanych potraw i sprawić, że każde danie nabierze wyjątkowej oprawy. Patelnia proponowana przez topowe marki to przede wszystkim zastosowanie nowoczesnych technologii – patelnie pokryte są powłokami ceramicznymi, których zadaniem jest umożliwienie smażenia na niewielkiej ilości tłuszczu. Dodatkowo powłoki takie znacząco minimalizują ryzyko przypalania potraw. Patelnie wyposażone są w wygodne rączki, często o antypoślizgowych powierzchniach. Dzięki takiemu rozwiązaniu patelnia będzie znacznie wygodniejsza w codziennym użytkowaniu. Każdą patelnię zaopatrzyć można również w wysokiej klasy pokrywkę ze szkła hartowanego.

Wybieramy odpowiednie garnki

Szukając kompletu garnków przede wszystkim pomyślmy o tym, jaki są nasze potrzeby, dla ilu osób gotujemy. Wśród kompletów znajdziemy takie, które składają się z kilku lub kilkunastu elementów. Garnki tworzone są dzisiaj ze stali nierdzewnej 18/10, która zabezpieczona jest przed działaniem wysokich temperatur, rdzą., odkształceniami. W dnach garnków umieszczane są dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanków Dafi

 

Filtry wody do dzbanków Dafi są jednymi z popularniejszych filtrów dostępnych na całym rynku. To światowa marka, która dokłada największych starań aby wszystkie jej produkty były perfekcyjne w każdym calu. Dafi namawia do korzystania z dobroci, która płynie z picia wody kranowej. To ekologia, oszczędność pieniędzy i wygoda dostępności wysokiej jakości wody pitnej przez 24 godziny na dobę. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Ciepły montaż okien – korzystne rozwiązanie dla przyszłości

Ciepły montaż okien to nowoczesne rozwiązanie, które wypiera tradycyjne metody, jakie stosowane były do niedawna. Tzn. – dzisiaj klient sam może wybrać to, jak dokładnie zostanie zamontowana nowo zakupiona stolarka okienna. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Jakich błędów unikać wybierając kafle?

Bez względu na to, czy o zakupie kafelków myślimy w kontekście odwiedzenia sklepu internetowego, czy stacjonarnego, powinniśmy unikać kilku błędów. Które z nich są popełniane najczęściej, a tym samym powinny być w szczególny sposób brane pod uwagę? (więcej…)

Continue Reading

Trending